Woensdag 3 januari: Glow in the dark nieuwjaarsloop in Bredene (alle afstanden)
Zaterdag 13 januari: 34ste Nieuwjaarscorrida in Lombardsijde (alle afstanden) Live
Zondag 14 januari: PK Veldlopen West-Vlaanderen in Ieper (alle afstanden)
Zondag 21 januari: 17de Westhoekcross in Veurne (alle afstanden) Live
Zondag 4 februari: Veldloop van het Hoppeland in Poperinge (alle afstanden)
Zondag 11 februari: VAD Sporta Parkloop in Dadizele (alle afstanden)
Zondag 18 februari: Dwars door Aartrijke (alle afstanden) Live
Zaterdag 24 februari: 1ste Ryckevelde Trailrun in Sijsele (alle afstanden)
Zondag 25 februari: In Flanders Fields Trail in Voormezele (alle afstanden) Live
Zondag 25 februari: 46ste Veldloop voor Vrije Sporters in Beveren-Leie (alle afstanden)
Zaterdag 2 maart: Daiselrun in Slypskapelle (alle afstanden)
Zaterdag 9 maart: Miles for Smiles in Sijsele
Zaterdag 9 maart: 17de Lenteloop in Oudenburg (alle afstanden)
Zondag 10 maart: North C Trail in Koksijde (alle afstanden)
Zondag 10 maart: 8ste Veldloop E3 Gavercross voor Vrije Sporters in Harelbeke (alle reeksen)
Zaterdag 16 maart: 1ste Prestotrail in Torhout (alle afstanden)
Zondag 17 maart: Halve Marathon Veurne naar Nieuwpoort 21,1km
Zaterdag 30 maart: 36ste Brigandsloop in Ingelmunster (alle afstanden)
Maandag 1 april: 19de Eernegemse Kasseiloop (alle afstanden)
Zondag 7 april: 8ste Damme-Brugge-Damme (alle afstanden)
Zaterdag 13 april: Rollegem-Kapelle Loopt (alle afstanden-
Zaterdag 27 april: 15de Schaliënhofloop in Vichte (alle afstanden)
Woensdag 1 mei: Knokke 10k (alle afstanden)
Vrijdag 3 mei: 9de Grensloop in Menen (alle afstanden)
Vrijdag 3 mei: 15de Dwars over de Mandel in Roeselare (alle afstanden
Zaterdag 4 mei: 37ste Dwars door Desselgem (alle afstanden)
Donderdag 9 mei: Krottegemse Corrida in Roeselare (alle afstanden)
Zondag 12 mei: Dwars door Brugge (alle afstanden)
Vrijdag 17 mei: SW Ladies Run in Harelbeke (alle afstanden)
Zaterdag 18 mei: 10de Walle-Loop in Zerkegem (alle afstanden)
Zaterdag 18 mei: Belgian Front Memorial Trail in Nieuwpoort (alle afstanden)
Zondag 19 mei: Kermisloop Kaulille (alle afstanden)
Maandag 20 mei: Kortrijk Loopt in Kortrijk (alle afstanden)
Vrijdag 24 mei: Teamrun & Estafetteloop in Kortrijk
Zaterdag 25 mei: Sinksen Jogging Eiland in Harelbeke (alle afstanden)
Zaterdag 25 mei: Molendorploop in Ruiselede (alle afstanden)
Woensdag 29 mei: 37ste Dwars door de Zilten Roeselare (alle afstanden)
Vrijdag 31 mei: Sint-Andreasloop in Oostende (alle afstanden)
Vrijdag 31 mei: Dare to run in Alveringem (alle afstanden)
Vrijdag 31 mei: Grote Stratenloop in Zwevezele (alle afstanden)
Zondag 2 juni: Mondi Run & Vlaams Kampioenschap Halve Marathon Poperinge (alle afstanden)
Vrijdag 7 juni: 16de Zesheuveltjesloop Kruiseke in Wervik 10,5km
Zaterdag 15 juni: 48ste Breughelloop in Rekkem (alle afstanden)
Vrijdag 21 juni: 42ste Nacht van Vlaanderen in Torhout (alle afstanden)
Zaterdag 22 juni: 2de Dwars door de Wingerd in Bavikhove (alle afstanden)
Vrijdag 28 juni: 40ste Stratenloop in Ruddervoorde (alle afstanden)
Vrijdag 28 juni: 1ste Loop van de Rostnin Kachtem (alle afstanden)
Zaterdag 29 juni: 7de Pierla Run in Zedelgem (alle afstanden)